Dag van de vrijwilligers…

Dit artikel is 13820x bekeken...

Op maandag 7 december 2020 viert men bij NLvoorelkaar de dag van de vrijwilliger. Het was geen gemakkelijk jaar, maar iedereen heeft desondanks alles, toch voor een ander klaargestaan en de handen uit de mouwen gestoken. Zo ook de vrijwilligers van Fortem.

We zijn ontzettend trots & dankbaar voor alle vrijwilligers die zich het afgelopen jaar voor een ander hebben ingezet en willen hen op 7 december dan ook in het spreekwoordelijke zonnetje zetten. Men ontvangt bij Fortem ook een maandelijkse vrijwilligersvergoeding maar… We bieden aan al onze vrijwilligers ook een decemberkalender aan vol met kleine cadeautjes!

“Onze vrijwilligers werken met een pittige doelgroep en we hebben dan ook ontzettend veel waardering & bewondering voor wat zij iedere week doen op de werkvloer van Fortem”

De decemberkalender kun je vanaf 7 december HIER vinden…

DE DECEMBERKALENDER

De decemberkalender is een kalender waar vrijwilligers van 7 december t/m 31 december elke dag een leuk cadeautje kunnen uitpakken. Uiteraard zijn alle cadeautjes geheel coronaproof en online te verzilveren. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een online kookworkshop, een spannend e-book, een speciale muzikale verrassing en nog veel meer leuke cadeautjes.

OVER NLVOORELKAAR

Wij denken dat iedereen impact kan én wil maken. Impact op de wereld, een ander én zichzelf. Want helpen maakt je happy! Door te inspireren en slim te matchen, zetten we tijd en talent om in social impact. Zo realiseren we samen de samenleving van de toekomst. Samen komen we verder. Samen helpen we iedereen! Lees HIER meer over NLVoorElkaar…

Dit artikel is 13820x bekeken...